Doğum Haritası Analizi

Bu sayfaya Instagram adresimden gelmiş olmalısın. Bana ulaşmadan önce lütfen sadece 1 dakikanı ayırarak sonuna kadar oku. Daha fazla detay için sayfanın sonundaki videolarımı da izleyebilirsin.

Öncelikle seninle bir resim paylaşmak istiyorum. Bu resim instagram’dan yazan bir takipçimle mesajlaşmamı gösteriyor.

Bu nasıl olur? Bana sadece doğum tarihi, saati ve yerini söyledi. Üstelik bana bir gizli hesaptan yazmıştı, yani kim olduğunu bilmem mümkün değildi. Peki nasıl oluyor da sadece doğum bilgilerine bakıp nasıl biri ile evleneceğini ve bir oğlu olacağını bilebiliyorum?

Yoksa ben bir kahin miyim?
Hayır. Danışanlarımın doğum haritasını 5000 yıllık Vedik ilmi ile okumayı bilen, 10 yıldan fazla deneyimli bir astrolog, AstrolojiKursu.com ve RuhsalSifaTerapisi.com‘un kurucusu, ayrıca International Coaching Center mezunu bir Yaşam ve İlişki Koçuyum.

Yani keramet bende değil, bu ilimdedir ve ben yıllarımı bu ilimi öğrenmeye adadım, hepsi bu.

Binlerce farklı kişiye ait doğum haritası analizi yaptıktan sonra takipçilerimden gelen talep üzerine Astroloji Kursu’nu açtım ve burada öğrencilerime Vedik Astroloji öğretiyorum.

Nelere cevap verebilir?

Öncelikle analiz işi her şeyden önce bir matematiktir ve biraz da deneyimden gelen öngörü yeteneği kullanmayı gerektiriyor. Analizlerin başarısını danışanlarımın %70’inin eski danışanlarımın tavsiyeleri ile bana ulaşmasından anlayabiliyorum. Yine de bunun bir fal, bir kehanet meselesi olmadığını bilerek bana ulaşmanızı isterim.

Aşağıda değişik analiz çeşitleri göreceksiniz ve size uygun olan hakkında Whatsapp’tan iletişime geçerek detaylı bilgi ve randevu talep edebilirsiniz.

Ya geleceğimle ilgili kötü bir şeyler görünürse?

Astrolojinin amacı felaket tellallığı yapmak değildir. Fırsatların neler olabileceğini ve zamanlarını tahmin ederek değerlendirebilmek; hoş olmayan olasılıkları da önceden tahmin ederek önlem alabilmek ve yaşanmadan atlatabilmek asıl amaçtır. Yani kaderiniz A noktasından B noktasına gitmekse; haritanıza bakmak bir navigasyon açmaktır. Böylece en iyi ve güvenli yoldan gidebilir; kazanımlarınızı arttırabilir, risklerinizi azaltabilir veya yok edebilirsiniz.

Haritada görünen gezegen zayıflıkları veya blokajların nasıl kaldırılacağı ile ilgili öneriler verilir ve enerji şifa seanslarına da katılabilirsiniz.

Kaderin sana taş atmasını engelleyemezsin ama uyanık olursan o taşlarla yaralanmak yerine bir merdiven inşa edip yükselebilirsin.

Büyü var mı? Ne yapmalı?

Haritanda büyü etkisi varsa, o yapmazsa bu yapar, mutlaka biri sana yapar. Büyüyü çözmek de yine senin elindedir ve herhangi bir hoca veya medyumla işin yoktur! Danışanıma bu durumdan kurtulması için tavsiyeler veriyorum ve bazı astrolojik önerileri de ekliyorum.

Şimdilik bu kadar, eğer soruların olursa whatsapp veya instagram hesabımdan ulaşabilirsin. Sevgilerimle…

LAO