Enerji Beden Aktivasyonu

Aşağıda ekli olan Youtube videosunda sadece ses kaydı var. Bu ses kaydını dinlemeden önce sessiz, sakin ve mümkünse loş bir odada olmaya çalış. Ayrıca karnın aşırı tok veya aç olmazsa, tuvaletini de yapmış olursan faydalı olacaktır.

Bu ses kaydında ne var?

Canlı yayında yaptığım bir enerji beden aktivasyonu kaydı var. Enerji için zaman ve mekan yoktur. Bu yüzden de o yayın esnasında aktif ettiğim enerji alanı, ne zaman dinlersen dinle sana ulaşacaktır.

Birçok kişi bu enerji seanslarında enerjiyi hissediyor. Bedenin ve zihnin rahatlatılmasından sonra enerji hücresel boyutta hissedilebilir. Hissedilmeyebilir de… Yine de faydası olacaktır.

Bu ses kaydı ile tekrar tekrar uygulama yapabilirsin. Sonunda kendi enerjini hissedeceğin bir noktaya gelirsin. Bu bazen ilk uygulamada olur, bazen 10ncu uygulamada… Bazen de olmayabilir ve bunun bir eksiklik olduğunu düşünmemelisin…

Enerji beden aktivasyonu ve negatif enerjilerden arınma seansları gibi farklı seçenekler var. Bunları uygulamanın faydalı olacağı sıra ile aşağıya ekleyeceğim…

Enerji Beden Aktivasyonu da Dahil Seans; Belki de enerjinizi hissedebilirsin…

Çok sayıda yoruma instagram sayfamda kayıtlı hikayelerimden ulaşabilirsin.

Eğer ellerinin içinde enerjini hissedebiliyorsan sen de bir Ruhsal Şifa Terapisti olabilirsin. Hissedemiyorsan bu seansları bir süre uygulamanı öneririm. Yine de olmazsa birebir uyumlama yapılması gerekir.

Sadece bireysel olarak faydalanmak istiyorsan bu videolarım da oldukça faydalı olabilir. Doğrudan bireysel seans talebin olursa seni RuhsalSifaTerapisi.com kursumdan mezun olan şifacı arkadaşlarıma da yönlendirebilirim.

Canlı yayınlarda yaptığım seanslara katılmak için; aylık astroloji burç yorumları ve farklı faydalar için @Laoizm instagram hesabımı takip edebilirsin.

Şifa olmasını diliyorum…

Negatif Enerjilerden Arınma çalışmasına gitmek için buraya tıklayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir