İçimdeki Güç nedir?

Hayatında bir şeyler kötü giden insan çareyi genelde dışarıda arar. Hatta dünyevi yöntemlerle sorunlarına çare bulamayan bazıları kendilerini hacı hoca kapılarında büyü yapar veya bozdururken bulabilirler. Yargılamıyorum, çünkü çaresizlik, sıkışmışlık, tıkanmışlık hissi kötüdür ve insana birçok hata yaptırabilir.

Ama şimdi bunları bir kenara bırakıp bu defa içimizdeki güce başvuralım… Olur mu?

Neredeyse tüm dinlerde insanın da diğer tüm varlıklar gibi yaratandan geldiğine inanılır. İnsanın beyni ile evrenin yapısı arasında büyük benzerlikler vardır. İnsan belki de evreni içinde taşır.

Okyanustan bir damla alıp analiz ettiğinizde okyanus hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bir insandan bir tek saç kılı alıp DNA’sına baktığınızda kişi hakkında bilgi sahibi olabildiğimiz gibi! Öyle ise evren ile insanın arasındaki kesin bağlantıdan söz edebiliriz.

Evrende her şeyin bir frekansı vardır. Frekans; şeylerin 1 saniye içindeki titreşim sayısıdır. Örneğin; FM radyoyu bir kanala (frekansa) ayarladığımızda o kanalı dinleriz; başka bir frekansa ayarladığımızda başka radyo kanalını dinleriz.

Bir taşın, bir rengin, bir müziğin, bir insanın, bir sözün, bir canlının, bir olayın bile frekansı vardır. Aslında bakarsak var olan her şey, maddeler ve canlılar dahil değişik frekansları olan varlıklardır.

Hastalıkların, mutsuzluğun, depresyonun, fakirliğin, sevgisizliğin, bereketsizliğin, şanssızlığın frekansı vardır. Bu iyi haber; çünkü öyle ise; sağlığın, mutluluğun, bereketin, aşkın da bir frekansı vardır!

İşte içinizdeki güç; sizin frekansınızı olması gereken titreşime çıkarabilir ve böylece hayatınızdaki negatif olan şeyler pozitife dönüşmeye başlayabilir.

Hastalıklar iyileşebilir; çünkü birçok hastalığın altında bedendeki enerji akışının bozulması vardır ve enerji akışı, çakralar dengelendiğinde ve hastalığa neden olan “duygu tıkanıklıkları” açıldığında hastalığın dayanağı da ortadan kalkabilir.

Büyü ve nazar etkileri ortadan kalkabilir; çünkü bunlar da bilinçli (büyü) veya bilmeden (nazar) insanlar tarafından sizin auranıza bulaştırılan negatif enerjilerdir. Auranızın frekansı yükseldiğinde orada tutunamazlar ve alanınızı terk ederler.

Aşk, iş, para konusunda şans açılabilir; çünkü belki de tıkanıkların nedeni bazı inanç kalıplarının veya büyü / nazar etkilerinin neden olduğu tıkanıklardır. Bunların ortadan kalkması ile işinize bereket gelebilir, aşk hayatınız güzelleşebilir ve önünüze güzel kapıla açılabilir.

Bütün bunlar uzaktan seansla ve hatta sadece birazdan dinleyerek uygulayacağınız ses kayıtlarım ile de olabilir.