Önce kısaca tanışalım. Ben LAO, instagram sayfam @Laoizm‘de 2019 yılından beri canlı yayında binlerce kişiye ruhsal şifa çalışmaları yaptım ve çoğu kişi seans esnasında yoğun enerji akışını hissetti, hatta kendi enerjilerini ellerinin içinde tutmayı başardılar. Sen de hissedebilirsin

Katılımcıların seans esnasında ne hissettikleri ile ilgili yorumlara instagram sayfamdaki kayıtlı hikayelerden göz atabilirsin.

Yorumlar

İsimler önemlidir. Sevdiğim düşünürlerden Osho, tüm takipçilerine yeni bir isim verirdi ve geçmişle bağlarını koparabilmeleri, olmak istedikleri kişi olabilmeleri için bu yeni isimle yeni bir başlangıç yapmalarını önerirdi. Bu yüzden ben de 2019 yılında sevdiğim bir başka filozof olan Lao Tzu‘nun ismini kullanmaya başladım.

Uzun yıllar inişli çıkışlı ve yorucu bir hayattan sonra, bir şekilde sürekli itildiğim spiritüel dünyaya ve astroloji alanına yöneldim. 2008’den beri eğitimini aldığım ve kendimi eğittiğim vedik astrolojiyi profesyonel olarak ele almaya karar verdim ve yüzlerce danışanım oldu.

Takipçi sayım arttıkça diğer bir kabiliyetim olan enerji şifacılığını canlı yayınlar ile toplu olarak uygulamaya başladım ve yüzlerce, belki binlerce kişiden teşekkür mesajları aldım.

Vedik Astroloji ile yaptığım öngörülerin kendini kanıtlaması, danışanlarımın ve takipçilerimin de talepleri ile Uluslararası Sertifikalı Vedik Astrolog olmak isteyenler için 20 Ağustos 2020’de Astroloji Kursu‘nu açtım.

Canlı yayında yaptığım seanslara ortalama 600-1000 kişinin katılması ama seans sonrasında gelen mesajlara yetişememem nedeniyle seanslara bir süre ara verdim. Bu arada Ruhsal Şifa Terapistliğini meslek edinmek isteyen bazı takipçilerimden gelen talepler üzerine RuhsalSifaTerapisi.com‘u açtım.

Bugün profesyonel anlamda bir Vedik Astrolog, AstrolojiKursu.com‘da eğitmen ve Ruhsal Şifa Terapisti / Eğitmeni olarak çalışıyorum ve özel hayatımda da köpeğimle birlikte gözlerden uzak mütevazı bir yaşam sürmeyi tercih ediyorum.

Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edebilirsin…