Negatif Enerjilerden Arınmak

Negatif enerjiler sıklıkla büyü veya nazar yolu ile enerji alanımıza (aura) ve bedenimize etki ederler. Bedenimizdeki çakra merkezlerine, meridyenlere yerleşerek buradaki enerji akışını tıkayabilir; böylece hastalıklara da neden olabilirler.

Örneğin sakral çakrada bir blokaj olursa cinsel sorunlar ortaya çıkabilir. Buraya yerleşmiş olan negatif enerjilerin temizlenmesi enerji akışının yeniden başlamasını sağlayabilir.

Bedenimizde enerjinin aktığı yollar (meridyenler) üzerinde meydana gelen tıkanıklar o bölgede sağlık sorunlarına neden olabilirler.

Bir şekilde nazar veya büyüye maruz kalmış olabilirsiniz. Bu durumda “negatif enerjilerden arınma” videomu düzenli şekilde dinleyip uygulama yaparak fayda görebilirsiniz. Bunun yerine bir Ruhsal Şifa Terapistinden doğrudan seans da alabilirsiniz.

Nazar ve Büyü olabileceği gibi yaşadığınız travmatik olayların yaşattığı yoğun duygular da negatif enerjidir. Bu enerji de bilinç kazanarak bedende, aurada yer edinebilir ve sizin enerjinizden beslenerek varlığını sürdürebilir.

Nazar, büyü veya travma etkili olsun; tüm negatif enerjilerden kurtulmak için içinizdeki gücü aktif edebilirsiniz. Bunun yanında zihninizi de kontrol etmeniz ve onun sizi değil, sizin onu yöneteceğiniz bir düşünme tarzı benimsemeniz faydalı olacaktır.

Gelecek yazılarımda negatif enerjilerden korunmak için bazı önerilerime de yer vereceğim.

Öne çıkan konular;

Beni nelerin beklediği konusunda öngörüler için doğum haritası analizi yaptırmak istiyorum

Uluslararası Sertifikalı Vedik Astrolog olmak istiyorum

Ruhsal Şifa Terapisti olmak istiyorum