Ruhsal Arınma ve Uyanış İnzivası

Sevgili can, dilersen önce inzivamıza katılan Spiritüel Rehber ve Doğal Taş Üstadı Mustafa Kemal hocamın deneyimlerini alttaki videoda izleyebilirsin. Sonra aşağıdaki yazıyı da okuyabilirsin.

Senden ricam şu, lütfen sayfayı sonuna kadar dikkatlice oku ve eğer katılmaya karar verirsen sonra benimle iletişime geç. Sana verebileceğim tüm bilgileri bu sayfada verdim…

Arınma olmadan uyanış da olmaz!

Doğduğumuzda saf ışıktık. Ailemiz, akrabalarımız, arkadaşlarımız, öğretmenlerimiz, komşularımız, sokaktan geçen hiç tanımadığımız adam, televizyonda izlediğimiz siyasetçi, oyuncu, sunucu, gazetede okuduğumuz bir haber, daha niceleri; sözleri ve davranışları ile bu ışığın üstü örtülene kadar bilinçaltımızı kirlettiler ve böylece hakikatimizi unuttuk.

Zihnimiz bizi kötü olasılıklardan korumak için öyle güçlü hale geldi ki, kendi varlığımızı, içimizdeki gücü, özümüzü unuttuk. Öyleyse kendimizi, hakikatimizi hatırlamanın yolu nedir? Arınmak!…

İnziva alanımızda üzerlik tohumu, kargı kamışı, akasya özü, san pedro kaktüsü, sufi çayı gibi kadim bitkilerin rehberliğinde, üstadım Murat hocanın şaman davulu ile açtığı alanda derin bir ruhsal yolculuğa çıkıyoruz. 4 – 6 saat sürecek olan bu yolculuklarda, öte alemler dediğimiz fakat aslında kendi içimizde olan spiritüel alanlara giriyor, farkında bile olmadığımız sinsi inanç kalıplarını oradan bulup çıkarıyor, enerji blokajlarını kaldırıyor, yeniden hafif, özgür, güçlü, özgüvenli, sevgi dolu, kabuldeki rahmani halimize geri dönüyoruz.

Bazı canların anlayacağı dilden konuşmak gerekirse; bu seremonilerde üzerindeki tüm büyü ve nazar enerjisinden, tüm travmalarından, blokajlarından kurtulabilirsin…

Sonraki adım;

Zanlar dünyasından çıkış ve hakikat dünyasına giriş…

O kadar çok spiritüel öğreti, yol, yöntem var ki; hakikate vakıf olduğunu düşünenler bile esasen kendi zanlar dünyasında yaşıyorlar. Herkes kendi gerçekliğini yaratma ve başkalarını da o gerçekliğe ortak etme peşinde… Fakat hakikat tektir!

Kişi kendi hakikatini, varlığını hatırladığında; herkesle, her şeyle bir olur. Kötü, kötü olmaktan çıkar… Bu dünyada kabir azabında yaşayan insan mezarından çıkar ve gözlerini yine bu dünyadaki cennete açar. Bu inzivalardaki niyetimiz sana yeniden doğuş yolcuğunda rehberlik etmektir.

İnsanların çoğu sanal uyanışlar yaşar ve kendilerini aydınlanmış sanır. Halbuki yaşadıkları uyanış da yine simülasyonun “uyandığını sanmak” aşamasından başka bir şey değildir. Gerçek uyanış için her türlü inanç kalıbını geride bırakmak ve kalbimizi hakikate açmak gerekir.

Burada niyetimiz; sadece ruhsal, psikolojik ve biyolojik olarak arınmak değil, eğer nasibimizde varsa hakikat dünyasını tüm çıplaklığıyla görmektir.

Ruhsal İnzivalar kimlere ne fayda sağlar?

  • Ölmeden önce ölme deneyimi sunar.
  • Ruhsal ve fiziksel hastalıkların şifalanması için blokajları kaldırır.
  • Travmalardan, suçluluk duygusundan, kurban rolünden, özgüvensizlikten, öfkeden, affedemediklerimizden, atalardan gelen karmadan, kaybolmuşluk hissinden, korkulardan, gelecek kaygısından, fiziksel veya psikolojik sorunlarda özgürleşme sağlar.
  • Spiritüel yolda yoldaşlık eder ve hakikat makamının kapılarını açar. Bu seviye elbette normalde de kendini ruhsal olarak geliştirmiş olanlar içindir. Yine de kimin ne alacağı belli olmaz!
  • Gözümüzdeki perdeleri kaldırır ve bu dünyayı yeniden cennete çevirir.
  • Daha sayısız faydası vardır…

Örneğin; 20 yıldır psikiyatri seansları alan arkadaşımız nihayet tüm ilaçlarda ve o süreçten kurtulmuştur. Çünkü hakikati gözleriyle görmüştür…

Örneğin; Doktorların tedavi edilemez dediği hastalıkları olan birçok canımız tüm hastalıklarından kurtulmuştur.

Örneğin; ailevi ilişkileri ve aşk hayatı nedeniyle senelerdir acı çeken bir canımız, hakikati gördükten sonra tüm hayatının nasıl güzelleştiğine şahit olmuştur.

Örneğin; kaybolmuş, yalnız, sevilmeme hissine ve kurban rolüne saplanıp kalmış bir canımız, hakikati gördükten sonra aslında bir cennette yaşadığını fark etmiştir.

Örneğin; madde bağımlısı bir canımız, seremonilerden sonra bir anda tamamen kurtulmuş ve sağlığına kavuşmuştur.

Örneğin; üzerinde senelerdir büyü olan bir canımız, seremonilerden sonra hakikati görmüş ve tertemiz, hafif bir şekilde hayatına devam etmiş, tüm blokajları çözülmüştür…

Hakikati sana nasıl anlatabiliriz?

Yukarıdaki videoda Kemal hocanın da dediği gibi, hakikati anlatmak mümkün değildir. Kişiye nasip olursa gösterilir. Bizim de niyetimiz nasibinde olanlara alan açmaktır. Esasen bu alana kimin geleceği çoktan bellidir. Gelecek olanlar çoktan gelmişler, şifalanacak olanlar çoktan şifalanmışlar, uyanacak olanlar çoktan uyanmışlardır.

Ruhsal İnziva Maliyetleri

İşin maddi kısmını konuşmak biraz itici olabilir ama maalesef gereklidir. Seremonilerimizin maliyetleri bulunuyor ve konuya uzak olanlar bu maliyetleri biraz pahalı bulabilirler. Gönül ister ki parası olsun olmasın herkese alan açabilelim ancak durum böyledir…

Seremonilerde kullandığımız bitkiler yurt dışından tedarik edildiği için dolar bazındadır ve fiyatlar bu maliyetler içindir. Rehberlik hizmeti fiyatlara dahil değildir ve isteğe bağlıdır. Yani rehberliğimiz için bir ücret talep etmiyoruz, gönlünden gelirse alanımıza katkıda bulunabilirsin. Şahsım adına konuşursam; verdiğimiz hizmetin parayla ölçülecek bir değeri olduğuna da inanmıyorum. Burada size hizmet edecek 6 deneyimli rehber var ve hiçbirinin emeğinin maddi bir karşılığı olacağını düşünmüyorum.

Sadece bitkisel çay maliyetlerini karşılayarak katılım sağlayabilirsin. Eğer inzivalarımıza daha önce katılmadıysan ya da katılan bir tanıdığın da yoksa tanışmak için seninle önden bir görüşme yapmamız gerekecektir…

1 seremoniye katılma fiyatı bugünkü dolar kuruna göre 5000 TL’dir. 5 seremoniye kadar katılabilirsin. Seremoni detaylarını inziva öncesinde zoom toplantılarında konuşacağız.

Not : Kamplarımıza daha önce katılmış olan canlar, sohbetlerimize katılmak ve alanımızın enerjisinden faydalanmak için çadır alanında ücretsiz olarak konaklayabilirler.

Konaklama : Kendi çadırınızla alanda konaklama ücretsizdir. Az sayıda kişiye evde ortak alanda konaklama imkanı sunabiliyoruz, fiyatı gecelik 1000 TL’dir. Aileler için sadece 2 odamız vardır. Eski Datça içinde herhangi bir otelde kalmayı da seçebilirsiniz ama yer olduğu sürece ortak alanda kalmanız inziva sürecinize katkı sağlar.

Sıradaki Ruhsal İnziva Tarihleri

22 – 23 – 24 Eylül 2023 – 3 gece konaklamalı ruhsal inziva kampına başvuru yapabilirsin.

İnziva öncesinde Whatsapp grubumuzda duyurulan zoom toplantıları yapacağız. Whatsapp grubumuza katılmak için 5000 TL ön ödeme yapman gerekiyor. Ayrıca eğer öğrencim, danışanım ya da yüz yüze tanıştığımız biri değilsen, bu ödemeyi yaptıktan sonra bir telefon görüşmesi de yapmamız gerekecektir. Ön görüşme için ödeme şartı var çünkü gerçekten çok mesaj geliyor ve her ben katılmayı düşünüyorum diyenle görüşme yapabilecek zamanım yoktur. Ön görüşmeden sonra katılman uygun görülmezse hemen paran iade edilecektir.

Tüm bilgiler bu kadar sevgili özüm, gerisini inziva öncesinde zoom toplantılarında konuşacağız… Lütfen içine dön ve gerçekten katılmak, hayatının en önemli 3 gününü geçirmek istersen bana “bilgi alabilir miyim” diye değil, “inzivaya katılmak istiyorum” diye mesaj gönder…

İnzivalar öncesinde eğitimlerimiz ve diyet sürecimiz olacağından hızlıca karar vermeni öneriyorum. Whatsapp grubuna katıldığın anda inzivamız başlamış olacak ve enerjin alanımıza uyumlanmaya başlayacaktır…

Bana 05422769078 whatsapptan yazabilirsin. (Hat aramalara kapalıdır…)

Hayra karşı…

Balaban Dost

Scroll to Top