Çakraları Dengeleme ve Tantra Eğitimi

Cinsel Enerjini boşa harcamak yerine çakralarını dengelemek, auranı güçlendirmek, yaratımlar yapmak ve hatta Kundalini Uyanışı için kullanmayı öğrenmek ister misin?

Dharma Akademi eğitimleri kapsamında verdiğim bu 5-7 saatlik eğitim + 99 sayfa PDF kitap sonrasında öğrencilerimin tepkisi “biz bu konuda meğer hiçbir şey bilmiyormuşuz” oldu. Ben de ruhsal gelişim eğitimimizin bu kısmını talep edenlerle de paylaşmaya karar verdim…

1 dakikada sonuna kadar okuyabilirsin…

Çakralar popüler bir konu olduğundan aşağı yukarı herkesin bir fikri vardır. Fakat bilinenden öte, çakralar hayatımızdaki her şeyin temelidir! İnsan ilişkileri, aşk ilişkileri, işteki başarımız, sağlığımız, cinsel hayatımız, ruhsal gelişimimiz, kendimizi güvende hissetmemiz, toplum içindeki konumumuz, yaratıcılığımız, yeteneklerimiz ve aklınıza gelebilecek her şey çakraların sağlıklı çalışmasıyla ilgilidir.

Çakralar, yaşam enerjimiz olan prana’nın auramıza ve bedenimize giriş çıkış yaptığı kapılardır. Bu kapılarda oluşabilecek blokajlar ya da aşırı çalışma halleri hayatımızda dengesizliklere neden olabilir.

Bir aşk ilişkisinin bitmesi ya da uyumlu devam etmesi bile çakralar ile ilgilidir. Seçimleri kimin kazanacağı, iş yerinde kimin terfi edeceği, sosyal çevrenizdeki konumunuz… Her şey çakralar ile ilgilidir ve bu eğitimde hayata, insanlara, kendinize çakralar gözünden bakmayı öğreneceksiniz!

Bonus : Tantra Eğitimi

Cinsel enerjimiz aslında yaşam enerjimizdir. Cinsel enerjimizi doğru kullandığımızda çakralarımızı dengeleyebilir ve hatta cinsel ilişki esnasında Kundalini uyanışı, yani aydınlanma bile yaşayabiliriz.

Cinsellik, tek başına bile bizi ruhsal uyanışa götürebilir. Yoga, tasavvuf, meditasyon gibi tantra da kendine has bir yoldur!

Seks, asla sadece seks değildir! İki insan cinsel ilişkiye girerek bir insan bile yaratabildiğine göre, her şeyi yaratma gücüne sahiptir. Bu yaratım gücünü doğru kullanmayı öğrendiğimizde hem dünyevi hem de manevi yaşamımızda büyük bir sıçrama yapabiliriz.

Cinsel yaşamınızı zirveye taşımak ve hatta nirvanaya (spiritüel uyanışa) cinsellik yoluyla ulaşmayı öğrenmek isterseniz bu eğitim size büyük yol aldıracaktır…

Bu eğitimlerde neler öğreneceksiniz?

Doğduğunuzda varsayılan olarak bazı çakralarınız baskın, bazıları da zayıf olabilir ancak bu öyle kalmaz. Yaşadığımız olaylar ve duygular, sürekli çakralarımızın değişkenlik göstermesine neden olur. Bu nedenle düzenli olarak çakralarımızın sağlığı kontrol edilir ve dengelenir.

  • Çakralarınızı analiz etmek ve nasıl çalıştığını anlamak
  • Başka insanların hangi çakra seviyesinde yaşadığını anlamak
  • Topluma ve olaylara çakralar gözünden bakmak
  • Çakraları birçok yolla dengelemeyi öğrenmek
  • Cinsel ilişki esnasında çakraları dengelemek
  • Cinsel enerjimizi ruhsal aydınlanma için kullanmak
  • Cinsel enerjimizi dünyevi hedeflerimiz için kullanmak
  • Belki bazı başka şeyler…

Bu eğitime nasıl ulaşabilirim?

Eğitim ücreti 990 TL + KDV’dir.

Yaklaşık 5-7 saat video + 99 sayfa PDF doküman içerir…

Size bir PDF ekitap göndereceğim ve bu e-kitabın içinde canlı derslerimin kayıt videolarının linklerini de bulacaksınız.

Eğer talep ederseniz buraya tıklayarak ya da 05424567998‘den Serpil hanımla iletişime geçebilirsiniz. Kredi kartıyla ya da havale ile satın alma yapabilirsiniz. Eğitim içeriğine hemen ulaşabileceksiniz…

Scroll to Top