Balaban Dost Kimdir?

Sevgili dost, eğer buraya bir süre instagram hesabımı takip ettikten sonra gelmediysen kim olduğum konusunda muhtemelen bir fikrin yoktur. Öyleyse kısaca tanışalım… 

Ben Balaban Dost… 

1984 doğumluyum. Askeri okulda okuyup bir ordu personeli olarak mezun oldum ve 10 yıl mecburi hizmetimi tamamladıktan sonra 2012 yılında kendi isteğimle istifa ettim. Ardından ticarete atılıp inişli çıkışlı bir iş yaşamından sonra 2018 yılında, 2008’den beri hobim olan Vedik Astrolojiyi profesyonel olarak ele almak için her şeyi bir kenara bıraktım.

Bu zamana kadar binlerce danışanım oldu. Danışanlarımın %80’i eski danışanlarımın tanıdıkları, onların referans olduğu kişiler ve bu beni oldukça mutlu eder. İşin aslı, Vedik Astroloji derdi olanın derman bulması, yolunu kaybedenin ışığı yeniden bulması için içeriği girebileceği kapılardan biridir…

Bunun yanında 2019’da instagram’da toplu enerji çalışmaları yapmaya başladım ve her Perşembe 22:00‘da bu çalışmalara hala devam ediyorum. Bu çalışmalarda kendi içindeki gücü keşfetmene vesile olmaya niyet ediyorum. Her şey nasip… Nasibinde varsa içindeki sonsuz enerjinle tanışmış olarak hayatına devam edebilirsin…

2020 yılında danışanlarımın ve takipçilerimin talebi üzerine Vedik Astroloji eğitimi vermeye karar verip, Türkiye’de e-devlet onaylı ve üniversite sertifikalı ilk Vedik Astroloji Eğitim platformu olan AstrolojiKursu.com‘u açtım. Bir online Vedik Astroloji Okulu olan AstrolojiKursu.com, kullanıcı adı ve şifrenle 7/24 girip kendi yaşam tempona göre astroloji öğrenebileceğin, 200 saatten fazla ders kaydı, binlerce sayfa doküman içermekte ve haftalık canlı dersler devam etmektedir. Sen de donanımlı bir Vedik Astrolog olmak istersen göz atabilirsin.

Şu anda Datça’da yaşıyorum ve burada bir şamanik inziva, bir terapi evi olarak yine hizmetteyiz. İnziva alanımızda şamanik ruhsal çalışmalar yaparak canların arınmasına vesile olmaya niyet ediyoruz. Arınan, uyanıyor da! Buradaki grup inzivalarına katılabilirsin ya da bireysel / aile boyu terapi talep edebilirsin. Kadim bitkilerin ve şaman davulunun rehberliğinde seni ruhsal alanda yolculuğa çıkarıyoruz, nasibinde ne varsa alıp, sana ait olmayan ne varsa bırakıp dönüyorsun… Nasip işleridir, fazla konuşulmaz. Konuşan bilmez, bilen konuşmaz demişler… Bu konu hakkında inzivamıza katılan Doğal Taş üstadı ve Spiritüel Rehber Kemal hoca ile yaptığımız bir canlı yayını izlemek için buraya tıklayabilirsin.

Neler yapıyorum?

İletişim için asistanım Serpil hanıma 05424567998 Whatsapp numarasından her zaman ulaşabilirsin..

1. Vedik Astroloji tabanlı doğum haritası analizi yapıyorum. Bu analizde yapay zekanı, yani zihin yapını hackleyerek karakter ve karma planını inceliyor, onu nasıl en iyi şekilde değiştirebileceğini ya da yönlendirebileceğini konuşuyoruz. Astroloji, şifaya ihtiyacı olanın şifalanması, yolunu kaybetmiş olanın yeniden yolunu bulması için girilebilecek kapılardan biridir… Danışmanlık hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayabilrisin.

2. AstrolojiKursu.com‘da verdiğim Vedik Astroloji eğitimine hemen kayıt olup, ilk dersi izlemeye dakikalar içinde başlayabilirsin. Vedik Astroloji, astroloji ilminin en üst seviyesidir ve insan’a hizmet yolunda kullanılabilecek çok güçlü bir araçtır.

3. Datça’da kendi evimizde Şamanik Arınma ve Uyanış İnzivaları düzenliyoruz. Açtığımız grup alanlarına katılabilir ya da bireysel / aile grubu olarak faydalanmayı talep edebilirsin. Kazanç amacı gütmememize rağmen bu biraz masraflı bir çalışmadır bilgin olsun çünkü yurt dışından getirdiğimiz kadim bitkilerden de faydalanıyoruz. Yılların yükünden kurtulmak, üzerindeki tüm negatiflerden arınmak, mezarından çıkmak, gözündeki perdeyi kaldırmak ve hakiki insan olmak yolunda büyük bir dönüşümden geçebilirsin. Nasibinde varsa… Instagram hesabımda takipte kalarak açtığımız alanlardan haberdar olabilirsin. İnzivalar hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsin.

4. Üstadım Murat Çetinkaya’nın ürettiği, Emotiv isimli mucizevi çaydan senin için temin edebilirim. Arınma ve Uyanış inzivalarında bu çaydan da faydalanıyoruz ve onu günlük yaşamının bir parçası yapabilir, onunla derin ruhsal deneyimlere kapı açan meditasyonlar yapabilirsin. Emotiv hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsin.

5. Çakraları Dengeleme ve Tantra Eğitimi; öğrencilerime canlı olarak verdiğim ve kaydını alıp izleyebileceğin bir eğitimdir. Dişil enerjini dengelemeyi, çakraları kullanmayı, cinsel enerjini kundalini uyanışı için kullanmayı bu eğitimde öğrenebilirsin. Daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsin.

6. Her Perşembe 22:00’da canlı yayında meditasyon, ışık beden aktivasyonu, ruhsal arınma, aura onarımı, çakraların dengelenmesi çalışmasına katılabilirsin. Bunun için beni instagram’da takipte kalman ve bildirimleri açman yeterlidir. Bu meditasyonlarda Emotiv de kullanırsan çok daha derin farkındalık, arınma ve uyanış fırsatı yaşayabilirsin…

7. Healy Frekans Cihazı ile terapiler düzenliyor, çakraları ölçüyor ve dengeleme frekansı gönderiyor, ayrıca bu cihaza sahip olmak isteyenlere yardımcı oluyoruz. Konu hakkında asistanım Serpil hanımla iletişime geçebilirsin ve cihaz hakkında soruları yanıtladığımız videoyu buraya tıklayarak izleyebilirsin.

Her şey gönlünce olsun dost… Hayra karşı…

Whatsapp Mesaj Yazmak için Tıkla

Instagram.com/BalabanDost

Ana sayfaya dön

BAZI VİDEOLAR

Doğal Taş Üstadı ve Spiritüel Rehber Kemal hocamla yaptığımız canlı yayını izlemek için buraya tıklayabilirsin.

Vedik Astrolojiye giriş eğitim videomu izlemek için buraya tıklayabilirsin.

Vedik Astroloji ile doğum haritası nasıl yapılır videomu izlemek için buraya tıklayabilirsin.

Şamanik inziva alanımızda Murat hocamın neler yaptığımızı kısaca özetlediği video için buraya tıklayabilirsin.

Healy Frekans cihazı ile ilgili yaptığımız sohbet videosu için buraya tıklayabilirsin.

Scroll to Top